-0%
Kolczyki ze stali chirurgicznej, wiszące - krzyżyk i cyrkonia

Kolczyki ze stali chirurgicznej, wiszące - krzyżyk i cyrkonia

Hogyan veheti le a méretet
1 898 HUF1 898 HUF
beleértve az ÁFÁ-t az egész szettért
Ékszert ajándékoz? Válasszon szépet Ajándékcsomagolás.
Termékkód: i333_3902
Leírás
Vélemények

Piękne wiszące kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej, ozdobione krzyżami i błyszczącą cyrkonią na końcu. Sama elegancja!
Typ biżuterii: Kolczyki Materiał: Stal chirurgiczna Przeznaczenie: Kolczyki damskie Typ: Kolczyki wiszące   Rozmiar: 4,2 x 0,8 cm

Stal chirurgiczna jest trwała i hipoalergiczna Wybierając kolczyki ze stali chirurgicznej to właściwy wybór dla osób z alergią na inne metale szlachetne. Jako taka, stal chirurgiczna jest znacznie bardziej odporna na wpływy zewnętrzne niż inne metale szlachetne, a także niewielkie zadrapania, które mogą wynikać z niewłaściwego użytkowania biżuterii. Ponadto, nie czarnieje a jego bardzo pozytywną właściwością jest stabilność koloru i połysk, którego nie straci, jeśli będzie odpowiednio traktowany. Stal chirurgiczna ma nieco ciemniejszy odcień, co wcale nie ma wpływu na jakość i piękno biżuterii. Kolczyki są wykonane w wielu wzorach i kolorach. Są lekkie i można łatwo wybrać kolor, aby dopełnić swój outfit. Podstaw ą dbania o tę biżuterię jest to, że należy przestrzegać pewnych zasad. Wskazane jest, aby zdjąć je przed kąpielą. Chlor i inne substancje (środki czyszczące) nie działają dobrze na powierzchni metalu. Jeśli o tym zapomnisz, nie ma powodu do paniki, po prostu weź szmatkę i wysusz. Nie pozwól, aby kolczyki ocierały się o powierzchnię innej biżuterii ponieważ na powierzchni powstają mikrorysy, zmniejszając połysk metalu i wrażenie estetyczne. A na biżuterii po prostu kochamy ich blask, czyż nie? Użyj stojaka na biżuterię, aby przechowywać swoje kosztowności. Nie narażaj biżuterii ze stali chirurgicznej, na nacisk mechaniczny. Na stal chirurgiczną również lakier do włosów nie wpływa zbyt dobrze. Dlategio najpierw przygotuj swoją fryzurę a dopiero potem włóż kolczyki.

A termékről még nem nyilvánítottak véleményt
A termékről még nincs véleménynyilvánítás
Ajándék a rendeléshez10000 Ft felett
Ingyenes kiszállítás29999 Ft felett
AjándékcsomagolásAz ékszerekre