Možnosti platby

Pro zákazníky se snažíme dělat maximum a proto jsme připravili 2 způsoby platby za zboží na našem eshopu. Čím dál více populární jsou on-line platby platebními kartami. Tento způsob platby je velmi bezpečný, probíhá přes zabezpečené šiforvání a není možné jej zneužít. Klasikou, které má stále své oblébence je platba na dobírku přímo kurýrovi, na poště a nebo na pobočce Zásilkovny. 

 
On-line platba platební kartou přes GoPay

Platba platební kartou je internetový druh platby, kdy zákazník platí částku za zboží přes platební bránu. Přímo do zabezpečené platební brány zákazník zadává číslo kreditní karty, datum expirace platební karty a CVC kód. Platební brána GoPay je regulována Českou národní bankou a tím je také garantována její bezpečnost. On-line platba platební kartou má také jednu velkou výhodu - na našem eshopu není zpoplatněna a je zcela ZDARMA.

 
 
Platba dobírkou při převzetí objednávky

V České republice se jedná stále o nejpopulárnější metodu platby za zboží nakoupené přes internetové obchody. Trend se ale začíná výrazně přibližovat vyspělým západním zemím, kde je dominantní platba on-line přes platební bránu. Dobírkovou částku za objednané zboží platíte buď v hotovosti nebo platební kartou přímo kurýrovi při převzetí zásilky nebo na pobočkách Zásilkovny či České pošty. Platba formou dobírky je u všech dopravců zpoplatněna. Tento poplatek se pohybuje v rozmezí od 15 Kč do 30 Kč.